GÜREŞÇİMİZE MİLLİ ONUR

Güreşçimize Milli Onur

 Kulübümüz son yıllarda tüm branşlarda olduğu gibi güreşte de alt yapıya verdiği önemin karşılığını almaya devam ediyor. Kulübümüz güreşçilerinden Türkiye şampiyonu Numan Pekince, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri (TOHM) projesi kapsamında, 4-18 aralık tarihleri arasında Kahramanmaraş 'ta da açılacak olan Olimpiyat Merkezi Serbest  Güreş Milli Takım  Hazırlık Kampı’na katılacak. Antrenör İbrahim Halil Kay yönetiminde hazırlıklarını tamamlayan sporcu 2020 Tokyo olimpiyatlarında mücadele etmek için ter dökecek.


TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrol spor Kulüp Başkanı Gökhan Akın;  " Ata sporumuz olan güreşte Kulübümüz Batman Petrol spor 'un eski günlerine dönmesi bizi olduğu kadar tüm Batmanlıları sevindirmiştir. Milli Takım kampına davet edilen güreşçimiz Numan Pekince ve antrenör İbrahim Halil Kay 'ı tebrik ediyorum, alt yapıya verdiğimiz destekler devam edecek. Amacımız yarının teminatı olan çocuklarımızı sosyal projeler kapsamında sporun her dalında ahlaklı, başarılı ve eğitimli birer birey olarak topluma kazandırmaktır.” dedi.

Büyük Erkekler Serbest Güreş Şampiyonasına Katılıyoruz

            12-15 Aralık tarihleri arasında Antalya Kepez Spor Salonunda yapılacak büyük erkekler serbest güreş şampiyonasına 7 sporcu ve 1 antrenör ile katılacağız.