PETROL, AKADEMİ LİGİNDE DOLUDİZGİN

Petrol Akademi Liginde Doludizgin

Akademi liginde mücadele eden Batman Petrol spor U14-U15-U16-U17 futbol takımları bu hafta sonu Batman ve Tarsus'ta oynadıkları karşılaşmalarda rakiplerini devirerek ligde zirveye ortak oldular. Kırmızı beyazlı ekip futbol takımları tüm branşlarda rakipleri karşısında oynadıkları güzel futbol ile sporseverlerin büyük beğenisini kazandılar.

Petrol spor Kulüp Başkanı Gökhan Akın, Akademi liginde futbol takımlarımızın son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlarla zirveye ortak olmaları bizi olduğu kadar tüm Batman spor kamuoyunu sevindirmiştir. Amacımız centilmenlik kuralları çerçevesinde tüm yaş gruplarında başarılı olmak ve Türk futboluna yeni yıldız adayları kazandırmak. Alınan bu başarılı sonuçlardan dolayı teknik heyet ve sporcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

 

Haftanın Toplu Sonuçları

 

U14 Petrol 3- Tarsus -2

U15 Petrol 3- Tarsus- 0

U16 Tarsus 1- Petrol- 1

U17 Tarsus 1- Petrol- 1

 

Petrol, Van karşılaşmasına ara vermeden çalışmalara başladı

 

Önümüzdeki hafta Cumartesi ve Pazar günü Batman ve Van’da oynanacak olan Akademi ligi futbol karşılaşmalarına Petrol spor tüm yaş gruplarında ara vermeden çalışmalara başladı. Kendi tesislerinde Van spor karşılaşmasına sıkı bir şekilde hazırlanan kırmızı beyazlı ekip, haftayı galibiyetlerle kapatmak istiyor. Batman Petrol spor U14 Antrenörü Hayrettin Demirboğa “son haftalarda tüm futbol takımlarımız oynadıkları güzel futbol ve topladıkları puanlarla ligin zirvesine adım adım yaklaşıyorlar. Amacımız bu sezon centilmenlik kuralları çerçevesinde Petrolspor’u zirveye taşımaktır. Bize her türlü desteği veren Kulüp Başkanımız Gökhan Akın ve Petrolpsor yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.