MASA TENİSİNDE BÜYÜK BAŞARI

            MASA TENİSİNDE BÜYÜK BAŞARI

      Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanlığı Minikler D grubu müsabakaları 12 – 13 Ekim 2013 tarihleri arasında Kayseri İlinde yapıldı.

       Masa Tenisi Eğitim Merkezinde çalışmalarını sürdüren Petrol spor Masa Tenisi takımı yapılan grup müsabakalarında Kızlarda Adana Çukurova Üniversitesi ile Final oynadığı maçı 3-2 kaybederek 2. Oldu. Erkeklerde ise yine Adana Çukurova Üniversitesi Erkek takımı ile 3.lük 4.lük maçını 3-2 kazanarak 3. olarak Kupa alarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Kulüp Antrenörü Recep BEZENMİŞ  “ Kulüp Başkanımız Sn. Gökhan AKIN ve Salon Sporları sorumlusu Sn. Murat ALTUNKAYNAK’ a katkılarından dolayı teşekkür eder, alınan kupaları sporcular adına kendilerine armağan ediyorum.” dedi.

Petrol spor Kulüp Başkanı Gökhan Akın “ Kayseri İlinde yapılan minikler D grup müsabakaları da gösteriyor ki altyapıya vermiş olduğumuz destek meyvelerini vermeye başlıyor. Masa Tenisi Antrenörü Recep Bezenmiş ve sporcu kardeşlerimi tebrik eder başarılarının devamını dilerim.”  dedi.