ŞİŞMAN, DÜNYA ŞAMPİYONUNU UNUTMADI

ŞİŞMAN DÜNYA ŞAMPİYONUNU UNUTMADI

TPAO Genel Müdürü Sayın Besim Şişman Ermenistan'ın Erivan kentinde 2-8 Ekim tarihleri arasında yapılan dünya güreş şampiyonasında 60 kg’da Dünya şampiyonu olan Sinan Sadak'ı unutmadı. TPAO Genel Müdürlüğünde TPAO Batman Bölge Müdürü Sayın Gökhan Akın  başkanlığında Petrol spor salon sporları yönetici, antrenör ve şampiyon sporcularını kabul etti. Oldukça sıcak ve samimi geçen ziyarette TPAO Genel Müdürü sayın Besim Şişman Dünya şampiyonu olan Sinan Sadak'ı tebrik ederek miktarı belirtilmeyen bir çek ile ödüllendirdi.

ŞİŞMAN, BATMAN'LI KARDEŞLERİMİZE DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEKTİR

TPAO Batman Bölge Müdürü Gökhan Akın başkanlığındaki Batman Petrol spor Salon Sporları heyetini kabul eden Şişman '' TPAO 60 yıldır sosyal projeler kapsamında yarının teminatı olan Batman'lı kardeşlerimize sosyal projeler kapsamında destek sunuyor. Özellikle son yıllarda salon sporları başta olmak üzere bir çok spor branşında faaliyet gösterip aldıkları başarılar bizi olduğu kadar tüm bölge halkını sevindirmiştir. Milli takım forması altında Petrol sporlu güreşçi kardeşim Sinan Sadak'ın Dünya şampiyonu olması gurur verici bir olaydır. TPAO'nun Batman'lı kardeşlerimize katkısı devam edecektir. Batman'da yaptıkları başarılı çalışmalar ile  TPAO ve Batman'ın ismini ülke kamuoyuna gururla duyuran TPAO  Batman Bölge Müdürü Sayın Gökhan Akın ve tüm çalışma  arkadaşlarımı tebrik edip başarılarının devamını dilerim.” dedi

AKIN'DAN ŞİŞMAN'A PLAKET

TPAO Batman Bölge Müdürü ve Petrol spor Kulüp Başkanı Gökhan Akın Petrol spor ve Batman gençliğine verdiği destekten dolayı TPAO Genel Müdürü Sayın Besim Şişman'a bir plaket verdi. Akın ''Bizim esas işimiz petrol arayıp bulmaktır. TPAO Genel Müdürlüğünün büyük destekleri sonucu sosyal projeler kapsamında Petrol spora ve Batman' lı sporcu kardeşlerimize büyük katkı sunmaktadır. Bize her türlü desteği sunan sayın Genel Müdürümüz  Besim Şişman ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim.'' dedi. TPAO Genel Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarete Petrol spor salon sporlar sorumlusu Mustafa Demir, Petrol spor güreş yöneticisi Feti Otursun, antrenör İbrahim Halil Kay ve şampiyon sporcular yer aldı.