YASTAYIZ

YASTAYIZ

Kulübümüz yasta. Kozluk’ ta meydana gelen vahim olayda başarılı atletimiz Kübra Yaman ve akrabalarını kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Çarşamba günü Kozluk’ ta göle girmeye çalışan başarılı atlet Kübra Yaman’ın ani ölümü camiamızı derinden sarstı. Uzun yıllardır atletizm takımımız da koşan ve başarılı sonuçlar alarak geleceğin atleti olarak gösterilen Kübra Yaman’ın ani ölümü sevenlerini, spor camiasını ve tüm Türkiye’ yi yasa boğdu. 

ŞİŞMAN “EVLATLARIMIZI KAYBETTİK”

TPAO Genel Müdürü Besim Şişman Petrolspor atletizm takımında koşan sporcuları Kübra Yaman ve 4 akrabasını kaybettikleri için üzüntülü olduğunu ifade etti. Şişman yaptığı açıklamada “Petrolspor’un gelecek vadeden genç atletizm takımı sporcusu Kübra Yaman ile 4 akrabasının vefatını derin bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Merhumelere Allah’tan rahmet, başta kederli aileleri olmak üzere tüm yakınlarına, Petrolspor camiamıza sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.



AKIN “BÜYÜK ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİM”

Petrolspor Kulüp Başkanı Gökhan Akın; Kulüp olarak üzüntülü olduklarını belirterek “En verimli olacağı bir sezonda ve birincilik ile Spor lisesini kazanan geleceğin sporcusu olarak gösterilen sporcumuzu kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. İlimizde gerçekleşen müsabakalarda derece aldığı zaman birkaç kez ödülünü takdim etmiştim. 5 yavrumuza Allah'tan rahmet acılı ailelere ve kulübümüze başsağlığı diliyorum dedi.