BAŞBAKAN ROJDA' YI KABUL ETTİ

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, ROJDA ÖZDEMİR' İ KABUL ETTİ

Atletizm takımımızın başarılı atletlerinden Rojda Özdemir 19 Mayıs Gençlik haftası etkinlikleri kapsamında Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu’nu ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın hazır bulunduğu ziyarette TP Batman Bölge Müdürlüğü ve Petrol spor Kulübünün yaptığı başarılı çalışmaları Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Spor Bakanı Kılıç’a anlatan başarılı sporcu Rojda, kendisi gibi Batman’ın kenar semtlerinde yüzlerce sporcu olduğunu belirterek, sosyal projeler kapsamında TP ve Petrolspor Kulübünün gençlere sunduğu imkânlar çerçevesinde başarıya ulaştıklarını söyledi.

Petrolspor ile ilgilenen Spor Bakanı Akif Kılıç, Batman’ a yapacağı ilk ziyarette Petrol spor Kulübünü ve tesislerini ziyaret edecek.

 

“BATMANLI SPORCU KARDEŞLERİMLE  GURUR DUYUYORUM”

TP Genel Müdürü Besim Şişman son yıllarda TP Petrol spor kulübünden Türkiye ve dünya çapında başarılı sporcuların çıkması kendilerince olduğu kadar tüm ülkede büyük takdirle karşılandığını belirtti. Şişman “Sosyal projeler sorumluluğu kapsamında yarının teminatı olan Batmanlı sporcu kardeşlerimize desteğimiz devam edecek. Mesai saatleri dışında büyük fedakarlık örneği gösteren Petrol spor Kulüp Başkanı Gökhan Akın, emeği geçen yönetim  kurulu ve antrenör arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Sporcularımızın Başbakanımız ve bakanlarımız tarafından kabul edilmesi gurur vericidir” dedi.